Про нас

Як легко заробляти гроші? Відповідь на це питання однозначна — це можливо лише з надійним обладнанням і хорошиими партнерами.

Обладнання для виробництва паливних брикетів — «робіть гроші на відходах»!

 

Гроші можна робити навіть з відходів — про це як ніхто краще знає компанія «Брикетуючі технології». Підприємство пропонує обладнання для виробництва паливних брикетів.

Цей вид біопалива користується неабиякою популярністю. Світ (Україна не виключення) обирає альтернативні види палива. Тому, виробництво паливних брикетів сьогодні досить прибуткова справа.

Чому варто купувати обладнання для виробництва паливних брикетів в компанії «Брикетуючі технології»? Наведемо нижче декілька головних аргументів!

 

ПП «Брикетуючі технології» багато років виготовляє спеціальне обладнання для виробництва брикетів: ударно-механічні преси (ПБУ-060-400, ПБУ-070-800, ПБУ-080-900, ПБУ-090-900), аеродинамічні сушарки для відходів деревини та соломи (САД-0,6-1,2, САД-0,4-0,8), подрібнювач тюкової соломи (ИТС-0.5, ИТС-1), гранулятор (GRP-1.5).

  

Компанія плідно працює, що максимально забезпечити переробку та брикетування відходів деревообробних підприємств, а також підприємств, що використовують насіння соняшника, гречки, рису; брикетування відходів меблевих фабрик (МДФ, ДВП).

 

Обладнання компанії надійне у експлуатації, легке в обслуговуванні. «Брикетуючі технології» виготовляють та пропонують виключно конкурентноздатне обладнання для брикетування відходів та отримання високорентабельної продукції.

 

Сьогодні компанія є найбільшим в Україні виробником ударно-механічних пресів, аеродинамічних сушарок та подрібнювачів та іншого обладнання для виробництва паливних брикетів. Виготовляє обладнання на експорт.

 

«Брикетуючі технології» постійно вдосконалюють конструкцію та продуктивність, довговічність свого обладнання. Відстежуються останні розробки у галузі брикетування, компанія застосовує лише перевірені та надійні новації та прості технічні рішення.

  

Надається повний спектр послуг: річна гарантія, післягарантійне обслуговування, технічне обслуговування, консультації відносно технології брикетування.

  

Виробничі площі з виготовлення пресів для брикетування складають 2 300 кв.м., на них встановлено більше 40 найменувань металообробного обладнання.

  

Компанія пропонує купити обладнання за доступною ціною. Приймаються замовлення на виготовлення обладнання від клієнтів України, Молдови, Угорщини, Вірменії.

 

Звертайтесь! Замовляйте обладнання для виробництва паливних брикетів. Переконайтесь, що гроші можна отримувати навіть з відходів!

Детальна інформація за контактними номерами телефонів - шукайте тут.

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Брикетуючі технології - обладнання для виготовлення паливних брикетів та пеллет
(основний офіс)

13342, Україна, Житомирська, Бердичів, вул. Семенівська, будинок 116
  • +38 (067) 41021XX
 

Сайт

«Брикетуючі технології»: обладнання для виробництва паливних брикетів

«Брикетуючі технології»: обладнання для виробництва паливних брикетів

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create