Сушарка аеродинамічна: українське виробництво на крок попереду!

Сьогодні ринок пропонує величезний вибір сушильного обладнання. Але як не загубитися в такому різноманітті, як визначитися яка сушарка підійде саме для вашого виробництва? Аеродинамічна сушарка - вибирайте її! Таке обладнання функціональне і при виробництві не підведе. Далі читайте в деталях...

Для чого потрібно сушити деревину?

Відходи деревини перед подальшим використанням у виробництві вимагають сушіння. Адже природна вологість свіжої деревини становить 70-80%, а при подальшому розпилюванні та транспортуванні цей показник знижується до 40-50%. Однак, сучасне обладнання для брикетування або гранулювання розраховане на роботу з сировиною вологістю 8-20%. Тому щоб цих показників досягти, просто необхідна аеродинамічна сушарка для відходів деревини. Їй під силу привести вологість сировини у відповідність з встановленими технологічними вимогами.

Що собою представляє таке обладнання для сушіння деревини?

Аеродинамічні сушарки - це ефективні, пожежобезпечні сушарки нового покоління, які призначені для обробки відходів деревини. Це обладнання комплектується теплогенераторами різних потужностей, розмір і продуктивність яких залежить від параметрів сушіння. Сушарки аеродинамічного типу ідеально підходять для виробництв з продуктивністю до 900-1000 кг/ч.

Крім того, аеродинамічні сушарки відрізняються простотою установки та обслуговування - кількість обслуговуючого персоналу може не перевищувати двох чоловік у зміну.

Де купити ЯКІСНУ та НАДІЙНУ аеродинамічну сушарку?

Звертайтесь до українського виробника «Брикетуючі технології»! Ви отримаєте можливість вибрати сушарку для деревини та агро-відходів з необхідними для вас характеристиками (потужність, продуктивність, швидкість вологовидалення, температура гарячого повітря в робочій зоні та інше). В асортименті дві моделі: сушарка аеродинамічна моделі САД-0.6-1.2, а також сушарка аеродинамічна моделі САД-0.6-1.2 (збільшеної продуктивності).

Чому варто замовляти аеродинамічну сушарку в компанії «Брикетуючі технології»?

Перш за все підприємство ставить перед собою таке завдання - підтримання високої якості обладнання для виробництва біопалива (паливних брикетів). На виробництві відбувається чіткий контроль всіх деталей обладнання: перевірка якості та товщини сталі в сушках, правильність балансування рухомих частин механізмів, установка підшипників та інших деталей.

Кожна ланка лінії з виробництва брикетів ретельно перевіряється інженерами ще до відправки продукції замовнику. Саме ретельний вихідний контроль дозволяє виробнику давати річну гарантію на все обладнання.

А по-друге, оптимізація всіх етапів виробництва дозволяє ПП «Брикетуючі технології» встановлювати оптимальні ціни на аеродинамічні сушарки. В результаті ви отримуєте обладнання для брикетування за найнижчою ціною на ринку України при кращих якісних характеристиках.

З усіх питань поставок обладнання звертайтеся до наших менеджерів. Контактні телефони на сайті: http://press-udarnyi.ub.ua.