Прорив у виробництві твердого біопалива — сучасне обладнання для виготовлення брикетів

Нині виробництво твердого біопалива викликає неабиякий інтерес у зв'язку з різким подорожчанням газу і можливим скороченням подачі його споживачам, а тому обладнання для виготовлення брикетів користується широкою популярністю.

Сьогодні відомо кілька різних методів переробки біомаси для виготовлення брикетів. Брикетом називають продукт, який заміняє вугілля і є дуже затребуваним на українському внутрішньому ринку.

Одним із найпоширеніших методів виробництва брикетів вважається ударно-механічний. Щоб втілити його в життя, вам знадобляться такі види обладнання для виготовлення брикетів, як ударно-механічний прес та комплекс для подрібнювання. Саме ці види обладнання здатні перетворити тирсу, стружку, лушпиння соняшника, рису, гречки, вівса, дрібні гілки, подрібнену солому зернових культур з відходів на цінне екологічно чисте біопаливо у вигляді паливних брикетів.

В Україні надійним та перевіреним виробником сучасного обладнання для виготовлення брикетів є компанія «Брикетуючі технології». До уваги тих, хто займається або лише вирішив займатися виробництвом твердого біопалива, тут представлено чотири моделі преса брикетуючого ударно-механічного — ПБУ-060-400, ПБУ-070-800, ПБУ-080-900 і ПБУ-090-900. Будь-яка модель цього преса, виготовленого у «Брикетуючих технологіях», має просту конструкцію та є надійною в експлуатації та обслуговуванні. Під час роботи наші ударно-механічні преси не виділяють чадного газу, а, отже, вам не доведеться ускладнювати собі життя облаштуванням витяжної системи. Кожна з моделей має високу продуктивність, споживає небагато енергії, проста і надійна в експлуатації та обслуговуванні та володіє доступністю до запасних частин і комплектуючих, не містить нагрівальних елементів для примусового нагрівання у пресі зони брикетування.

Однак для виробництва брикетів мало лише ударно-механічного преса. І тут на допомогу приходить ще одна новинка обладнання — подрібнювач. Зазвичай подрібнювач встановлюється у приміщенні або в комплекті з подрібнювальними комплексами на відкритому майданчику, під накриттям. У комплексі між первинним і вторинним подрібнювачем використовується бункер-дозатор для рівномірної подачі тріски після первинного дроблення. Матеріал для подрібнення подається через завантажувальний отвір. Подрібнення здійснюється за рахунок удару матеріалу молотками і контрножем. Подрібнений продукт просівається крізь отвори сита. Розмір фракції на виході залежить від діаметра отвору сита.

Якщо ви вже давно шукаєте обладнання для виготовлення брикетів, адже бажаєте його придбати, тоді завітайте в інтернет-магазин компанії «Брикетуючі технології». Тут вам допоможуть вибрати саме те, що вам потрібно, та запропонують доступну демократичну ціну.