Прес для виготовлення брикетів — справжня знахідка для того, щоб робити бізнес на відходах

Якщо ви мрієте про вигідний бізнес з мінімальними затратами, тоді радимо звернути вашу увагу на прес для виготовлення брикетів. Виявляється, він не лише вам дуже швидко окупиться, але й принесе хороші прибутки, ставши незамінним помічником у виробництві твердого біопалива.

Прес для виготовлення брикетів бере безпосередню участь у процесі переробки матеріалу, а саме — тирси, стружки, лушпиння соняшника, рису, гречки, вівса, дрібних гілок, подрібненої соломи зернових культур — у шматки геометрично правильної і однакової форми (брикети).

Саме паливні брикети вже багато років підряд є популярним економічним паливом та використовуються у багатьох країнах світу. Паливні брикети, виготовлені за допомогою спеціального преса, можуть успішно використовуватися у всіх видах топок, печах, грилях, котлах центрального опалення, камінах... Завдяки пресові для виготовлення брикетів, у якому поєднано новітні ресурсозберігаючі технології, те, що можна було вважати відходами, за лічені секунди перетворюється на цінні та затребувані паливні брикети.

Утилізація відходів деревообробки, обробки продукції сільського господарства (соломи зернових культур, відходів переробки льону, бадилля квасолі і т. п.) способом брикетування - це тонкий технологічний процес, здатний перетворити будь-яке виробництво в екологічно чистий, безвідходний, високорентабельний бізнес. У результаті у виграші опиняється як підприємство, яке використовує прес для виготовлення брикетів, так і покупці брикетів, які отримують недорогий і якісний матеріал для опалення.

Сьогодні прес для виготовлення брикетів високої якості можна придбати у найбільшого в Україні виробника — компанії «Брикетуючі технології», яка виготовляє своє обладнання навіть на експорт. У їхньому асортименті ви з легкістю відшукаєте прес для виготовлення брикетів, що має просту конструкцію, є надійним в експлуатації та обслуговуванні, а під час роботи не виділяє чадного газу.

Деякі моделі наших пресів можуть працювати без зупинок до 3000 годин, виробляючи високоякісні паливні брикети з відходів сільськогосподарського, деревообробного виробництва та меблевої промисловості.

Купивши прес для виготовлення брикетів у «Брикетуючих технологіях», ви переконаєтеся у тому, що він споживає порівняно мало електроенергії, однак приносить чимало користі та вигоди для вашого бізнесу.

Щоб замовити прес для виготовлення брикетів, вам слід зайти в інтернет-магазин компанії «Брикетуючі технології» та заповнити там онлайн-форму замовлення. Поспішайте! Ви можете заробляти гроші на відходах вже сьогодні!