Куди подіти солому після збору врожаю? Купити подрібнювач соломи - і отримувати енергію з відходів!

Якщо ви ще не встигли купити подрібнювач соломи, тоді наступна інформація саме для вас! Не дивуйтеся і не думайте, що ця установка вам непотрібна, адже завдяки їй ви зможете розпочати власний досить легкий та вигідний бізнес.

З часом людство все більше починає ламати собі голову над альтернативними видами енергії. Одні намагаються використовувати сонце, інші — вітер або ж воду, однак необмежені ресурси екологічно чистої енергії знаходяться у нас під ногами. Так-так, це — солома! Саме вона використовувалася українцями споконвіків, як підстилка для худоби, як відмінний утеплювач, як корм для корів або матеріал для виготовлення цегли. Сьогодні ж солому можна успішно використовувати для добування енергії.

Під час обробки грунту після збору врожаю солома стає основною проблемою. Якщо заглянути до статистичних даних, то можна побачити, що після збору і обробки рису на 1 тонну готового продукту господарники отримують понад півтори тонни відходів, після обробки пшениці — майже дві, після обробки кукурудзи — більше шести тонн! Щоб позбутися цих відходів із користю, рекомендуємо купити подрібнювач соломи.

Не секрет, що з одного кілограма соломи можна отримати близько 3 кВт/год енергії. А, отже, з 3 кг соломи можна отримати таку ж кількість енергії, як і від літра дизпалива чи кубометру природного газу.

Щоправда, є одна проблема. Ми не можемо спалювати цілі тюки соломи через низький ККД установок і їх великі габарити. Тому найбільш раціональним способом нині є брикетування соломи. Солом'яні брикети нерідко дають тепла більше, ніж деревні брикети. Брикети соломи — це універсальне паливо, яким можна опалювати будинки, підсобні господарства, використовувати у промисловості.

Однак для виготовлення брикетів солому спершу треба подрібнити. Із цим завданням може справитися лише той, хто вирішить купити подрібнювач соломи. Цю установку в Україні реалізує компанія-виробник «Брикетуючі технології». В її асортименті можна знайти подрібнювач тюків соломи ІТС-1 та подрібнювач тюків соломи ІТС-0,5. Ці подрібнювачі розроблені спеціально для використання у лініях по виробництву паливних брикетів та пелет, а також для використання в тваринницькому та сільському господарствах. Вони складаються із двох функціональних агрегатів, агрегату розривання тюка і подрібнюючого агрегату. Агрегат розривання тюків виконаний у вигляді приємного кузова для завантаження тюків, в днище якого вмонтовано транспортер подачі тюків до шнекового розривача, встановленого в торці кузова горизонтально. Подрібнюючий агрегат - це обертовий барабан, на якому по периметру закріплені рухливі молотки. У подрібнюючому агрегаті розташована змінна сітка, призначена для калібрування довжини отримуваної фракції.

Щоб купити подрібнювач соломи у «Брикетуючих технологіях», вам досить зайти на наш сайт і розмістити там свою заявку. Ми виконаємо ваше замовлення в найкоротший термін та потішимо вас обладнанням найвищої якості.