Сьогодні багато хто шукає альтернативу невиправдано дорогому паливу: одні використовують вітер, інші - сонце, треті - енергію води. Нам же, як кажуть, "сам Бог велів" впроваджувати брикетування соломи: адже Україна має практично необмежені ресурси цієї сировини.

Здавна соломі знаходилася маса застосувань у домашньому господарстві: і утепляли нею, і підстилку для худоби робили, і корівок годували іноді нею ж, і будинки соломою накривали, і виготовляли з неї цеглу...

Сьогодні всі ці способи застосування соломи практично не використовуються, тому що вони давно застаріли. І це в той час, як виробництво зерна, а значить, і виробництво відходів продовжує зростати! Відповідно, солома сьогодні - основна проблема обробки грунту після збирання врожаю. Елементарна статистика: після збирання й обробки рису на 1 тонну готового продукту господарники отримують більш як півтори тонни відходів; після обробки пшениці - близько двох тонн, після кукурудзи - більше шести тонн!

Елементарна статистика: після збирання й обробки рису на 1 тонну готового продукту господарники отримують більш як півтори тонни відходів; після обробки пшениці - близько двох тонн, після кукурудзи - більше шести тонн!

 

Ще не так давно ця проблема ніяк не вирішувалася: солому заорювали або залишали гнити на полях. Однак за особливо жаркої погоди солома часто стає причиною величезних пожеж, особливо в південних областях України.

У середньому кілограм соломи дає близько 3 кВт/год енергії. Це означає, що ми отримуємо таку ж кількість енергії від 3 кг соломи, як і від літра дизельного палива або кубометра природного газу. При цьому солома буквально валяється під ногами, і навіть якщо її доведеться купувати для опалення, все одно її собівартість принаймні вп’ятеро нижча за вартість еквівалентного за енергоємністю дизпалива.

Однак спалювати тюки соломи - справа досить непрактична через низький ККД установок (солома має низьку щільність і порівняно високу вологість) і незручності через великі габарити. Тому брикетування соломи сьогодні є найбільш раціональним. Брикети із соломи іноді навіть перевершують деревний брикет по теплотворній здатності.

З точки зору словників та енциклопедій, до соломи можна віднести не тільки сухі стебла злакових, але і стебла бобових культур, а також стебла льону, конопель, інших рослин, вільні від листя, суцвіть і насіння.

 

Брикетування соломи робить її універсальним паливом для найрізноманітніших споживачів: від опалення будинку, підсобного господарства, до промисловості.

Брикетування соломи дозволяє вирішити як проблему зберігання сировини незалежно від пори року (брикет може зберігатися при певних умовах практично необмежену кількість часу), так і питання складування, перевезення, автоматизації завантаження в печі.

Сьогодні брикетування соломи, як і переробка іншої вторсировини рослинного походження, є практично неохопленою нішею в українському бізнесі, яка має широкі перспективи як на внутрішньому ринку, так і за кордоном. Поставки готового виробу (брикетів) є набагато більш вигідними, ніж продаж сировини. Тому придбання обладнання для брикетування соломи - ударно-механічних пресів, сушарок, подрібнювачів - важливе питання для будь-якого більш-менш великого сільськогосподарського підприємства, особливо на півдні України. А українське устаткування виробництва ПП "Брикетуючі технології" дозволяє також вирішити питання консультування, обслуговування, ремонту та комплектації ліній брикетування "під ключ".