Сьогодні тільки лінивий не вміє заробляти гроші. Ті, хто хоче, “роблять гроші” навіть на відходах. Яскравий приклад тому - виробництво паливних брикетів. Як свідчать тенденції використання цього біопалива, такий бізнес є досить прибутковим та успішним. А для того, щоб відкрити власний бізнес з виробництва паливних брикетів, потрібно небагато. 

Якщо вас зацікавила ідея, читайте статтю. Ми розкажемо вам про головне.

Бізнес розпочинається з ідеї та якісного обладнання для виробництва паливних брикетів!

Ідея у нас уже є. А от якісне обладнання для виробництва паливних брикетів - це дійсно один із найважливіших кроків до успіху. Не дарма ми розпочали наш повчальний лікбез саме з цього пункту.

Спочатку було не слово, а діло... Тільки-но ви склали бізнес-план, беріться за вибір обладнання. Маючи хорошу виробничу базу, легше стартувати. Хорошу навіть не у плані кількості одиниць, а в плані якості. Адже початківцям варто розпочинати з маленьких обсягів виробництва і поступово нарощувати їх. 

В обладнанні для виробництва паливних брикетів важливі такі речі: легкість в обслуговуванні, надійність в експлуатації, функціональність і обов'язково хороший виробник. Відразу хочеться більше сказати про виробника. Як то кажуть, не відходячи від теми...

Найкращим виробником в Україні, без зайвої скромності, є компанія “Брикетуючі технології”. Підприємство пропонує обладнання для виробництва паливних брикетів власного виробництва. Можливе створення різноманітних ліній брикетування для виготовлення брикетів з соломи, тирси та інших відходів.

Дізнатись детальніше про обладнання для виробництва паливних брикетів та замовити лінію можна тут.

А ми повертаємось до нашого плану будівництва вашого успішного бізнесу.

Отож, наступним пунктом для вас, “будівельників” власної справи, є сировина.

Паливні брикети сьогодні виготовляються з найрізноманітніших матеріалів, тому є з чого вибрати. Підійдуть відходи деревини від листя до стовбурів, тирса, стружка, а також торф, солома, лушпиння від зернових рослин.

Сировина має бути достатньо сухою- 8-12% вологості і дрібною - фракція не більше 3 мм. В іншому випадку доводиться розмелювати і досушувати.

Потурбуйтесь про приміщення для виробництва. Обираючи площу, враховуйте кількість та габарити обладнання для виробництва брикетів. Не забудьте про інвентар. Щоб ви трішки орієнтувались, для того, щоб розмістити обладнані склади, підсобки, адміністративний блок і санвузол, потрібно приміщення не менше 120 квадратних метрів площі з підведеною електромережею 380 і потужністю до 100 КВт і мінімальним вентиляційним обладнанням. І, звичайно, потурбуйтесь про робочий персонал.

Це мінімальний набір кроків, які потрібні для створення власного бізнесу з виробництва паливних брикетів. Більше впевненості у власних силах, більше хороших партнерів — і все у вас вийде. Ми впевнені.

P.S. Пам'ятайте, все розпочинається з бажання і якісного обладання для виробництва паливних брикетів.