Тирса, стружка, подрібнені гілки, лушпиння соняшнику, рису, гречки, вівса, подрібнена солома зернових культур — усе це тільки відходи. Але доти, доки за справу не береться прес ударно-механічний. Це обладнання, яке перетворює подібну сировину на цінне, екологічне біопаливо — паливні брикети.

Що треба знати, купуючи прес ударно-механічний? Де замовити виготовлення ліній для виробництва брикетів? Читайте далі... Ми маємо відповіді на найактуальніші питання.

Отож, прес ударно-механічний призначений для виробництва паливних брикетів з відходів різного походження. Характеристики та функціонал залежать від виробника. А їх сьогодні в Україні чимало. Лідером є компанія “Брикетуючі технології”. Підприємство виготовляє преси ударно-механічні різних моделей.

Якщо ви звернетесь до компанії “Брикетуючі технології”, спеціалісти допоможуть вам знайти відповідь й на наступне запитання: який же прес вибрати?

Пропонуємо розглянути головні переваги та особливості конструкції пресів виробництва компанії “Брикетуючі технології”.

Установки відрізняються простотою конструкцій вузлів. Надійні в експлуатації і в обслуговуванні. Прес ударно-механічний не виділяє чадного диму під час роботи (відсутня необхідність в витяжній системі), немає нагрівальних елементів для примусового нагрівання в пресі зони брикетування (економія електроенергії).

Обладнання може працювати від 1500 до 3000 годин без зупинки.

Компанія “Брикетуючі технології” може виготовити вам прес ударно-механічний таких моделей: ПБУ-060-400, ПБУ-070-800, ПБО-090-900.

Що стосується технічних параметрів, то ПБУ-060-400 має продуктивність 350 - 400кг/час (залежить від фракції та виду сировини).

Дозволяє виготовляти брикети розміром: діаметр-60мм, довжина-100-300мм.

Споживання електроенергії:

- головний двигун - 22 кВт/год,
- дозуючий двигун - 2,2 кВт/год,
- подавальний двигун - 2,2 кВт/год.

Оптимальна вологість сировини - 8-12%.

Оптимальний розмір часток сировини - 1 - 5 мм.

Підходить для виготовлення брикетів з тирси, лушпиння, соломи тощо.

Прес ударно-механічний ПБУ-070-800 теж має просту конструкцію, надійний в експлуатації. Продуктивність - 500-600кг/час. Розмір брикету: діаметр-70мм, довжина-100-300мм.

Головний електродвигун споживає 30 кВт електроенергії, дозуючий двигун 3 кВт, а подавальний двигун 3 кВт.

Оптимальна вологість сировини та оптимальний розмір часток сировини такий же, як і у попередньої моделі.

В якості сировини підійде лушпиння, солома, тирса тощо.

Ще одна із популярних моделей - прес ударно-механічний ПБУ-090-900.
Продуктивність установки - 1200-1500кг/час, розмір брикету, що виходить у результаті: діаметр - 90мм, довжина - 100-300мм.

Споживання електроенергії головного двигуна - 55 кВт, дозуючого - 2,2 кВт, подавального - 3 кВт.

Підходить для роботи з такою ж сировиною, що і попередні моделі.

Компанія “Брикетуючі технології” приймає замовлення на виготовлення пресів ударно-механічних. До співпраці запрошуються клієнти з усієї України, Росії, Білорусі, Молдови та Вірменії.

Якщо вас цікавить пропозиція, звертайтесь за контактним номером телефонів.